6 tygodniowy kurs jak zarabiać w internecie

Najbardziej kompleksowy kurs dotyczący zarabiania w internecie

Dowiedz się więcej!

Zacznij już teraz!

Autorzy

Jedno zdanie potrafi zmienić całe życie.

Autorzy

Jakub Żak

Trener, przedsiębiorca,

motywator

Zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom w osiąganiu celów, których w ogóle nie brali na poważnie przed poznaniem go. Każdego dnia odbiera podziękowania od osób, które udało mu się wesprzeć w drodze do celu.


Odnosi sukcesy i ponosi porażki, aby móc przekazać cenne lekcje innym. W ciągu ostatnich lat wielokrotnie tworzył i kończył kolejne biznesy, niejednokrotnie tracąc lub zyskując dziesiątki tysięcy złotych w ciągu kilku dni.


"Czasami jedno zdanie

potrafi zmienić całe życie"

Zawodowo zajmuje się marketingiem wielopoziomowym (MLM) jest to dla mnie prawdziwy ekspert w tej branży.

Za ostatnie 7 lat zarobił blisko 8 milionów złotych prowizji z MLM. Budował biznes z Erickiem Worry a nawet zasiada w radzie doradczej miliardowej firmy.

Jego struktury to ponad 100 000 osób na 5 kontynentach. Będzie on w moim kursie mówił o branży MLM jej plusach i jej minusach.

Piotr Mosio

Trener, przedsiębiorca

Kryptowaluty to pierwsze słowo gdy tylko o nim myśle.


Jest to dla mnie prawdziwy praktyk przez duże P. Nie uważa się, za żadnego eksperta jakich wielu. Jednak dla mnie jest osobą której ufam w tej dziedzinie.


Co dla mnie najważniejsze to potrafi wyjaśnić trudne zagadnienia kryptowalut w prosty sposób. To dla mnie bardzo ważne ponieważ sam nie jestem traderem i długo uczyłem się podstawa przez to, że książki dla mnie były pisane językiem nie zrozumiałem. Na szczęście na mojej drodze pojawił się Darek. Który to w moim kursie będzie odpowiedzialny za wszelkie tematy kryptowalut i tej branży. Za co jestem też mu bardzo wdzięczny, że poświęcił nam swój czas.

Dariusz Korzeniewski

Trader, kryptowaluty

Co będzie w kursie?

Co będzie w kursie

P

ewnego razu z 2 tyś zł zrobiłem 200 000 zł w kilka tygodni. Tych filmów wrzucałem bardzo dużo. Jednak też nie pokazywałem tej ciemnej strony. Tam gdzie traciłem na różnych

programach, testach i świetnych biznesach. Po latach gdzie pracowałem z wieloma ludźmi. Budowałem systemy poleceń na blisko 20 000 osób. Widzę co jest dobre a co po prostu nie spina się finansowo i musi upaść

W kursie znajdziesz między innymi takie tematy jak:


- Czym są długi i jak powstają, jak się ich pozbyć


- Inwestowanie oszczędności ile inwestować,

skąd wziąć na nie pieniądze i w co inwestować


- Jak podnieść swój standard życia bezboleśnie


- Właściwe nastawienie do pieniędzy


- Dlaczego biedni nie budują szpitali


- Nastawienie do zarabiania, czy pozytywne

myślenie może mi pomóc szybciej osiągnąć sukces


- Wylecz się z wymówek w jednej chwili


- Zbuduj pewność siebie i pokonaj strach


- Jak czuć się wartościowym człowiekiem


- Jak wyznaczać swoje cele i dążyć do ich realizacji


- Jak nie odpuszczać swoich założeń


- Jak mieć więcej czasu by móc dorabiać


- Proces budowania i zwiększania zysków


- Rozwiązuj czyjeś problemy i wymieniaj to na pieniądze


- Budujemy Twój kanał odbiorców


- Jak przyciągnąć do siebie ludzi by podążali za Tobą


Co ludzi o mnie mówią?

Co ludzie o mnie mówią

KUP TERAZ!

"

Kuba pokazałeś mi inny swiat. Myślę, że 99% osób ceni Cię jak członka rodziny. Bynajmniej ja odnalazłem droge w życiu, a wszystko to Twoja zasługa. Mogę Ci jedynie podziękować i uścisnąć dłoń za to, że w każdej chwili byłeś mi pomocą i za to, że w 12 dni zacząłem odnosić sukcesy. WSZYTSKO TWOJA ZASŁUGA! Jesteś Ku*** wilkiem!

"

Mateusz Dziedczyk

Justyna Kurzawa

Jeśli Kuba mówi, że będzie krótko to zrób sobie kawę i zarezerwuj kolejną godzinę. SUPER! To co robisz z ludźmi prostymi pytaniami jest szokujące! Tak trzymaj!

"

"

Gdybym wiedział to co teraz 3 lata temu gdy startowałem zapewne dużo szybciej osiągnąłbym wolność finansową.


Ale jak można zarabiać w interecie tu kilka sposobów

 • Programy polecające różne produkty,
 • Allegro
 • Ebay
 • Windykacje komornicze
 • Kryptowaluty
 • Granie na giełdach
 • MLM
 • Sytemu afiliacji
 • Programy revenue share
 • Sprzedawanie własnych produktów
 • Sprzedaż książek swoich i innych autorów
 • Redagowanie treści
 • Porównywarki
 • Sprzedawanie kont bankowych

To tylko kilka z tematów które poruszymy w całym szkoleniu. Ten kurs to nie tylko pieniądze. Ale też relacje, życie osobiste, łączenie biznesu z rodziną bo wartości to coś ważniejszego niż pieniądze.


Pamiętaj, że szkolenie to 6-o TYGODNIOWY proces. Który zaczyna się od moim zdaniem najważniejszego rozdziału czyli "Wyjdź ze swoich długów". Dla mnie to jeden z najważniejszych tematów ponieważ głównym problemem XXI w jest to, że nie mamy pieniędzy na to co chcemy. A często traktujemy to jako, że mało zarabiamy w tym systemie dokładnie pokaże Ci co jest problemem. Ponieważ bardzo często to zarobki są dobre tylko Ty wydajesz w nie umiejętny sposób.


„Jeśli nie znajdziesz sposobu by zarabiać gdy śpisz, będziesz pracować do śmierci!”

Warren Buffett


Może masz już jakiś biznes który dobrze Ci idzie. Jednak jestem wyznwcą założenia, że nie wkłada się wszystkich jajek do jednego koszyka. Trzeba mieć kilka biznesów nawet takich które przynoszą niewielkie pieniądze. Tak by nawet gdy jeden biznes przestaje działać byś nie musiał martwić się o swoje rachunki i potrzeby.


W kursie udowodnię Ci też, że w cale nie potrzebujesz zarabiać milionów by żyć jak milioner.

Dokładnie przejdziemy przez wszelkie procesy które pomogą Ci zbudować twoje imperium internetowe by móc spokojnie spać gdy twoje pieniądze będą zarabiać na Ciebie.


Zobaczysz na własne oczy jak prosto można zrobić te trudne tematy. Moim zadaniem jest powiedzieć Ci to co usłyszałem i nauczyłem się od bardzo dużych graczy w branży internetowej. Nie ukrywam, że poznałem wiele osób nie zawsze koniecznie tych którzy działają dobrze i uczciwie. Ale tylko dzięki temu mogę powiedzieć, że widzę jak działa branża i często są one na pograniczu dobrych obyczajów.


W jednym roku zrobiłem 3500 spotkań 1:1 osobiście z osobami by przedstawić im biznes.

Pewnie dla Ciebie jak i dla mnie jak to teraz czytam. Wydaje się to nie możliwa liczba. Jednak przez to że pracowałem po 20 godzin dziennie bardzo szybko odbiło się to na mojej rodzinie i na moim zdrowiu. To była kolejna lekcja, że bez wiedzy jak robić to dobrze nie zbuduje dużego biznesu.

Ale pojawiają się z tym 2 pytanie. Skąd wziąć tylu ludzi? I jak zarządzać takim zespołem?


Dokładnie tą wiedzę chce Ci przekazać w szkoleniu. Zdradzam Ci wszelkie szczegóły.

Grupa premium będzie miała specjalne spotkania na żywo i online gdzie dokładnie poruszymy każdego tematy. Dlatego też przygotowałem specjalne spotkania osobiste z osobami z tego pakietu tak by pomóc dokładnie przeprowadzić krok po kroku. Postaramy się by każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie co podoba mu się w zarabianiu. Tak byśmy mogli skroić biznes specjalnie dla Ciebie.


Dla tych którzy działają już poważnie w jakiś biznesach to dodatkowy plus. Możesz poznać wady konkurencji i znaleźć ich słabe punkty.

Dodatkowo możesz zobaczyć jak budować swój biznes na automacie i online. Gdzie codziennie będą do Ciebie pisały osoby z zapytaniami. Tak byś Ty tylko skupił się na budowaniu swoich zespołów i pokazywał ludziom swój najlepszy produkt.


Nie ma tak złożonego kursu i osoby która mówi wszystko od dobrych rzeczy po te złe. Mało kto chce przyznać się do błędów jednak ja wyznaję zasadę że najlepiej uczyć się na czyiś błędach. Wszyscy chętnie dzielą się sukcesami a ja chce się podzielić plusami i minusami. Ponieważ branży online tych minusów też jest trochę. Dlatego warto byśmy rozważyli za i przeciw.


Jeśli myślisz o swoim własnym biznesie online. Lub stacjonarnym biznesie by miał też aspekt online. Masz lub nie masz kapitał na start swojego biznesu to jest najlepszy moment. Zacznij rok z nowym krokiem w swoją finansową wolność. Miejsce gdzie stać Cie na co chcesz i pracujesz gdzie chcesz.


Ale nie mam kapitału na start!

Gdy zaczynałem 3 lata temu zarabianie w internecie miałem dosłownie 450$ w kieszeni. To było wszystko co posiadałem by zacząć. Jeśli nie masz nawet takiego kapitału to i tak żadnego biznesu byś nie rozpoczął. Przecież nawet założenie zwyczajnej pizzeri kosztuje 50 000zł. Teraz żyje tylko z internetu mimo tak małego kapitału początkowego. Znalazłem ludzi którzy pomogli mi i nauczycieli tego co ronią a najważniejsze jak robić w internecie. Wydałem dziesiątki tysięcy, straciłem też tyle na różnych biznesach by zrozumieć jak to działać. Teraz Ty to wszystko możesz mieć za ułamek tych pieniędzy. I Ty zacznij już dziś żyć jak chcesz! W 6 tygodni pokaże Ci dokładnie jak to zrobić!

Kup teraz kurs "Jak zarabiać w internecie"!


Kurs możesz zakupić w 3 ratach

497zł + 750zł do 23 marca + 750zł do 23 kwietnia

Może masz takie wątpliwości w głowie, które mówią Ci:

-Nie, to nie może być prawda.

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań i wiedza nie będzie dla CIebie przydatna, to do 30 dni od zakupu zwrócimy Ci pieniądze.

Spróbuj tego co dla Ciebie przygotowałem, zobacz na własne oczy jak wiele może się zmienić w Twoim życiu.

Daj sobie szansę rozpocząć swój własny biznes XXI wieku.


Podejmij działanie już teraz!

Zacznij zarabiać już teraz w internecie!

Silver

Gold

PLATINIUM

Kurs jak wyjść z długów

1 moduł kursu 6 tygodniowego

Nagranie z 1 spotkania na żywo

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

197 zł

Kurs jak wyjść z długów

Cały 6 tygodniowy kurs

Nagrania z 4 spotkań na żywo

Dostęp do nagrań w wersji online bezterminowo

997 zł

Kurs jak wyjść z długów

Cały 6 tygodniowy kurs

Zapis z 8 spotkań na żywo

Grupa na facebooku

Dostępna bezterminowo

Wsparcie email

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

KUP TERAZ!
KUP TERAZ!

Grupa PLATINIUM na FB

1 spotkanie online osobiście ze mną, poruszamy twój temat (wartość 700 zł)

Całodniowe szkolenie w Krakowie na żywo

Zamknięty nie nagrywane spotkanie na żywo

Wsparcie po kursie do lipca 2018 roku (do 5 godzin)

Do 5 email bezpośrednio do Jakuba z pytaniami bezpośrednimi

1 997 zł

To tak jak byś przez 6 tygodni codziennie pił dobrą kawę.

KUP TERAZ!

To tak jak byś przez 6 tygodni codziennie chodził na dobry obiad

KUP W RATACH!

Możliwość zakupu kursu w ratach 497zł + 750zł do 23 kwietnia + 750zł do 23 maja

497zł + 750zł do 23 kwietnia + 750zł do 23 maja

Zobacz co ludzie mówią po obejrzeniu moich materiałów

Zacznij zarabiać już teraz w internecie!

Silver

Gold

PLATINIUM

Kurs jak wyjść z długów

1 moduł kursu 6 tygodniowego

Nagranie z 1 spotkania na żywo

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

197 zł

Kurs jak wyjść z długów

Cały 6 tygodniowy kurs

Nagrania z 4 spotkań na żywo

Dostęp do nagrań w wersji online bezterminowo

997 zł

Kurs jak wyjść z długów

Cały 6 tygodniowy kurs

Zapis z 8 spotkań na żywo

Grupa na facebooku

Dostępna bezterminowo

Wsparcie email

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

Dostęp do materiałów jest nieograniczony, na minimum rok.

KUP TERAZ!
KUP TERAZ!

Grupa PLATINIUM na FB

1 spotkanie online osobiście ze mną, poruszamy twój temat (wartość 700 zł)

Całodniowe szkolenie w Krakowie na żywo

Zamknięty nie nagrywane spotkanie na żywo

Wsparcie po kursie do lipca 2018 roku (do 5 godzin)

Do 5 email bezpośrednio do Jakuba z pytaniami bezpośrednimi

1 997 zł

To tak jak byś przez 6 tygodni codziennie pił dobrą kawę.

KUP TERAZ!

To tak jak byś przez 6 tygodni codziennie chodził na dobry obiad

KUP W RATACH!

Możliwość zakupu kursu w ratach 497zł + 750zł do 23 kwietnia + 750zł do 23 maja

497zł + 750zł do 23 kwietnia + 750zł do 23 maja